Sprzedaż

New Business Manager

Sprzedaż
Warszawa/Zdalne
Pełny etat

User.com to platforma Business Intelligence i automatyzacji marketingu, która codziennie obsługuje miliony użytkowników na całym świecie. Pomagamy naszym klientom zbierać kluczowe dane dotyczące ich klientów, personalizować i zautomatyzować ich komunikację biznesową, aby poprawić ich wyniki i zamknąć więcej transakcji.

About the role

Kogo szukamy?

Jako nasz New Business Manager będziesz odpowiedzialny za zapewnienie promocji sprzedaży i generowania przychodów produktu User.com poprzez prowadzenie działań sprzedażowych wychodzących. Nasz nowy menedżer biznesowy będzie reprezentował zespół User.com i ściśle współpracuje z polskimi zespołami ds. sprzedaży i marketingu w celu realizacji wyznaczonych celów i strategii.

Twoja praca będzie polegała na prowadzeniu rozmów z potencjalnymi klientami, którzy są lub mogą być zainteresowani naszymi usługami dla przedsiębiorstw oraz demonstrowanie naszego produktu. Jeśli jesteś gotowy poznać nasz produkt, mówisz po angielsku na profesjonalnym poziomie i czujesz się komfortowo prowadząc rozmowy z przedsiębiorcami i ludźmi zajmującymi się marketingiem - to jesteś dokładnie tym, czego szukamy.

Twoje przyszłe obowiązki obejmują:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Analiza potrzeb klienta i kwalifikacja, czy klient potrzebuje rozwiązania naszej firmy,
  • Negocjowanie umów i szczegółowych warunków współpracy,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami,
  • Przeprowadzanie głównie demonstracji online za pośrednictwem Google Hangout,
  • Uczestnictwo w targach i konferencjach.
Jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko, jeśli:
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • Profesjonalna pasja w interakcji z ludźmi,
  • Doświadczenie na nowych stanowiskach biznesowych lub senior account managera,
  • Doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu trwałych relacji biznesowych,
  • nastawienie zorientowane na cel,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność organizowania i zarządzania czasem osobistym i zespołowym,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w sprzedaży na rynkach zagranicznych,
  • znajomość technologii marketingowych,
  • Doświadczenie w sprzedaży oprogramowania w modelu SaaS,
  • Doświadczenie w sprzedaży klientom Enterprise.
Co oferujemy:
  • Indywidualna ścieżka kariery dla wyjątkowych pracowników,
  • Możliwość współpracy ze znanymi firmami online w SaaS, B2B i e-commerce,
  • Rozmowy z ciekawymi firmami z USA, Szwecji, Holandii i wielu innych krajów,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe na umowie B2B,
  • Dynamiczny, motywacyjny system premiowy,
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
  • Karta sportowa,
  • Dostęp do specjalnej platformy edukacyjnej i szkoleniowej,
  • Sprzęt komputerowy i telefon firmowy,
  • Regularne wycieczki integracyjne.

To Apply

To apply for the above position send us your cv to awielgus@user.com, and please add the title position

in the subject field as well as the following clause in your e-mail:

“I hereby give consent for the processing of the personal data included in my message and the documents which I attach herewith for the purpose of the current and future recruitment processes conducted by User.com Sp. z o.o. with its registered office in Warsaw in compliance with GDPR and related regulations.

We hereby inform that User.com Sp. z o.o. with its registered office in 87 Grzybowska St., Warsaw, POLAND is the controller of the personal data provided in the above recruitment process. You have the right to access and amend your data. Providing personal data in this process is voluntary but without this information, we may not process your application."