Corporate Sales - Konsultant ds. sprzedaży enterprise (dział handlowy)

Miejsce pracy: praca zdalna.

Ze względu na nasz dynamiczny rozwój szukamy osób, które swoim doświadczeniem i zaangażowaniem wesprą Nas i przyczynią się do sukcesu, który budujemy.

W Naszym zespole będziesz miał/a szansę współpracy z najlepszymi ekspertami z branży. Doceniamy kandydatów z wizją, poszerzających perspektywę, którzy chcą mieć swój wkład w rozwój organizacji, a w efekcie również w swój awans zawodowy.

Jakiej osoby szukamy:
  • doświadczonej w sprzedaży B2B/enterprise

  • łatwo budującej długotrwałe relacje z klientem

  • umiejącej zrozumieć potrzeby klienta

  • posiadającej wiedzę branżową i produktową w obszarze digital marketingu

  • posługującej się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację (poziom C1/C2),

  • efektywnie planującej swoją pracę,

  • wytrwałej i zdeterminowanej,

  • dodatkowym atutem będzie posiadane doświadczenie w sprzedaży oprogramowania do dużych organizacji

Twoje zadania:
  • współtworzenie procesu pozyskiwania klientów enterprise

  • nawiązywanie kontaktów mailowych i telefonicznych z wyselekcjonowanymi prospektami,

  • ocena potencjału poszczególnych klientów,

  • głównym celem jest pełne prowadzenie sprzedaży do największych klientów na początku w Polsce a później na całym świecie

W zamian oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • nie korporacyjną atmosferę pracy, wyróżnia nas kultura feedbacku,

  • indywidualną pracę przy równocześnie mocnej współpracy z innymi zespołami działającymi w User.com (kierownicy projektów, sprzedaż, marketing, IT, office),

  • elastyczne godziny pracy. Dbamy o balans pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym,

  • młody, zgrany zespół ambitnych ludzi doceniający Twoje kreatywne i innowacyjne podejście do pracy,

  • standardy w naszej firmie: biblioteka firmowa, pakiet medyczny, pakiet sportowy, służbowy komputer, dostęp do platform ze szkoleniami on-line i wszystko co potrzebne aby praca z nami była komfortowa i przyjemna.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: awielgus@user.com